Кремлівський засідатель Володимир Путін ні з того ні з чого зник. Про це заговорили після того, як президентська адміністрація різко поскасовувала всі публічні заходи, на яких передбачається присутності глави Російської Федерації. Що стало причиною різкої зміни "курсу", залишається за кадром.
Про це йдеться в повідомленні Telegram-каналу "Незигар", який є наближеним до Кремля "зливним бачком". Зрозуміло, знати про це всім і кожному необов'язково, тому на російському ТБ крутять заздалегідь заготовлені матеріали.
"У президентському графіку скасовано всі публічні заходи в період з 2 по 8 липня. У хід йдуть поки "консерви" прес-служби тижневої давності", - наголошується в повідомленні.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в той час, як Дональд Трамп і Володимир Путін готуються до першої офіційної зустрічі, у російського президента, очевидно, є певна перевага.
Для нього сам факт, що лідер наддержави готовий ставитися до нього, як до рівні, - це вже перемога. А ось Трамп ризикує підірвати цілісність Альянсу НАТО, зробивши необдумані поступки Москві.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Ризиків багато, і американському президенту потрібно бути уважним. Його зустріч з Путіним відбудеться незабаром після саміту НАТО, який і без того, схоже, оголить роздробленість союзників. Видання нагадує, як Трамп провів теплу зустріч з лідером КНДР Кім Чен Ином. Якщо він буде таким же доброзичливим і з російським автократом, друзі і вороги США остаточно заплутаються.
Крім того, нагадаємо, що слова президента США Дональда Трампа про можливість визнання окупованого Криму частиною Росії можна розцінювати як сигнал для успішного проведення зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним у Фінляндії.
Про це заявив голова комітету Держдуми з міжнародних відносин Леонід Слуцький, передають ЗМІ.
"Заява президента США Дональда Трампа про можливість визнання Криму – нехай навіть коротка: "Подивимося", – цілком може бути спрямована на створення сприятливого фону для майбутнього російсько-американського саміту", – сказав Слуцький.