Росія, з великою ймовірністю, не зможе завершити будівництво газопроводу "Північний потік-2". Причина в тому, що офіційні особи США "не бачать можливості будівництва".
Про це повідомив заступник помічника держсекретаря в Бюро енергетичних ресурсів Держдепартаменту Джон МакКаррік, передає RadioFreeEurope. Він зазначив, що згідно з низкою факторів проект нового російського газопроводу не викликає інтересу.
"Ми не припускаємо, що це станеться. Існує безліч причин, чому цього не станеться ... Суть в тому, що ми проти нього. Ми не бачимо можливості його будівництва, так чому я повинен розглядати будь-який інший варіант?" - заявив МакКаррік.
"Північний потік-2", згідно з планами Кремля повинен поставляти газ на пряму в Європу, а не по територіях транзитних країн. Будівництвом його займається компанія Nord Stream 2 AG, єдиним акціонером якої є російський монополіст "Газпром".
"Північний потік-2" проляже вздовж газопроводу Північний потік по дну Балтійського моря до німецького міста Грайфсваль, щоб мінімізувати прокачування газу через Україну.
“Заберіть дитину до 18:00”: батьки обурились через час роботи дитсадків і ГПД
Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи
ПриватБанк встановив обмеження в банкоматах: які ліміти діють
Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження
У 2017 році США вже вводили санкції, що передбачають покарання європейських компаній, які беруть участь в проекті Nord Stream 2.
Північний потік-2: загроза енергетичній безпеці
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в ЄС заявили, що російський газопровід "Північний потік-2" не представляє пріоритетного інтересу для газопостачання країн Європи.