Глава Міністерства закордонних справ РФ Сергій Лавров стверджує, що підписання президентом України Петром Порошенком закону про реінтеграцію Донбасу це ніби-то спроба перекреслити Мінські домовленості.

Про це пишуть росЗМІ.

"Сподіваємося, що на Заході, насамперед у Берліні і в Парижі, як столицях країн-учасниць нормандського формату, розуміють, що останні дії керівництва України ведуть убік від виконання мінських домовленостей і є спробою їх перекреслити", – упевнений глава російського відомства.

Так, Лавров уточнив, що має на увазі закон про реінтеграцію Донбасу.

"Маю на увазі перш за все так званий закон про реінтеграцію Донбасу, який допускає і навіть заохочує застосування сили для відновлення територіальної цілісності України. Це вважаємо абсолютно неприпустимим", – заявив дипломат.

Популярні новини зараз

Аномальний холод накриває Україну: де вдарять 30-градусні морози

Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло

За вхідні дзвінки доведеться платити: Lifecell попередив про зміни

Школи переходять на дистанційне навчання

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", 20 лютого президент України Петро Порошенко підписав закон про реінтеграцію Донбасу.

Терористи "ЛНР" і "ДНР" жорстко розкритикували підписаний президентом України Петром Порошенком закон про реінтеграції Донбасу.