19 березня акціонери прийняли рішення в ході загальних зборів - припинити банківську діяльність АТ "БМ БАНК", зберігаючи при цьому юридичну особу. Про це повідомляється на офіційному сайті банку.
Раніше акціонери Групи ВТБ прийняли стратегію оптимізації присутності в Україні, і в рамках її реалізації та у відповідності з вимогами Закону України № 1985-VIII від 23.03.2017 "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків" розроблено план припинення банківської діяльності АТ "БМ БАНК".
У встановлені законодавством терміни (до 180 днів із дати погодження Національним банком України) АТ "БМ БАНК" обіцяє повністю виконати всі свої зобов'язання, пов'язані з банківською діяльністю, "і перш за все - зобов'язання перед клієнтами банку".
Нагадаємо, український парламент зареєстрував законопроект №8042, згідно з яким уряд внесе доповнення до Закону "Про санкції".
Його мета — заборонити використання техніки і програмного забезпечення російського виробництва на підприємствах і організаціях, які належать до критичної інфраструктури України.
Гороскоп на 12 грудня для всіх знаків Зодіаку: як у четвер встигнути все
Мобілізація їх не торкнеться: ким не зацікавиться ТЦК
Українці не підозрюють про наслідки: які пастки приховує "Національний кешбек"
Краще не беріть 500 гривень у касирів: українців попередили про небезпеку, і навіть банк не допоможе
До об'єктів критичної інфраструктури належать компанії і організації хімічної галузі, транспорту, банки та фінансові установи, IT - та телеком-компанії, компанії, що займаються продовольством, охороною здоров'я, підприємства комунального господарства, які стратегічно важливі для економіки і безпеки держави. Список таких об'єктів в Україні непублічний.
Проект закону вносить зміни до ст. 4, де розглядаються види санкцій, доповнюючи її таким абзацом:
"Заборона або обмеження використання на об'єктах критичної інфраструктури програмного забезпечення або технічних засобів телекомунікацій походженням з іноземної держави, до якої застосовано санкції згідно з цим Законом".
Крім того, Національний банк України у поточному році проведе стрес-тестування 25 банків. Відомо, що оцінка буде здійснюватися за станом на 1 січня і буде складатися з трьох етапів.
Про це свідчить методологія, відповідно до якої буде здійснюватися оцінка діяльності банків.
Дивіться сюжет про банки
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", українцям розповіли, хто тягав їх гроші з Ощадбанку.