Окупанти влаштували танкові навчання в анексованому Криму. Екіпажі танків імітували бронетехніку противника та вчилися стріляти по мішенях.

Про це повідомляє Міністерство оборони РФ.

Танки Т-72Б3 розмістили на Ангарському полігоні під Сімферополем. Участь у навчаннях взяли підрозділи окремо бригади берегової оборони, що входять до складу Чорноморського флоту Російської Федерації.

"Екіпажі танків Т-72Б3 в складі танкової роти виконували стрільби в русі, що з урахуванням пересіченій місцевості в значній мірі ускладнило їх завдання по ураженню мішеней в ході умовного зустрічного бою. Окремим епізодом польових занять танкістів стала відпрацювання придушення протитанкових розрахунків умовного противника, що знаходяться на обладнаних позиціях", - повідомили у відомстві.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", українських військових озброять новітньою технікою, зокрема надсучасним вітчизняним танком "Оплот".

Популярні новини зараз

Відстрочка від мобілізації більше недоступна: кого внесли у чорний список через "Оберіг"

Колишні повертаються: 4 знаки зодіаку, яким незабаром нагадає про себе минуле

Продаж авто загонить у мінус: українців приголомшили новими вимогами - не зглянуться навіть на старі авто

Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+

Показати ще