Китайська влада намагається придушити зростання християнства в країні.

Як пише christianpost, влада провінції Хенань фактично ввели заборону на будь-які зібрання християн, а кількох з них тримають під домашнім арештом. Вони тримають кількох лідерів місцевих християнських громад в міському повіті Шанчжі під домашнім арештом без судових постанов під наглядом поліції, і змушують їх реєструвати кожен свій вихід з будинку, як повідомляє правозахисний фонд ChinaAid.

"Я чув, що багато храмів в повіті Шанчжі отримали постанови влади, що забороняють зібрання парафіян", – повідомив виданню анонімне християнський джерело.

Храми в містах Чжумадянь і Чжухоу в повіті Гуши також отримали постанов влади про заборону богослужінь та всілякої релігійної діяльності в своїх парафіях до особливого розпорядження наглядових органів.

Популярні новини зараз

ТЦК заблокували водійські права: чи можна повернутися за кермо

Не 3,5 і навіть не 4 грн за кВт: українцям назвали "справедливий" тариф на світло

Комунальники готуються запровадити новий тариф: яка платіжка збільшиться майже на 40%

Доходи не потрібні, субсидію дадуть і так: українцям пояснили нюанс

Показати ще

Храми в районі Тяньхэ міста провінційного значення Гуанчжоу провінції Гуандун примусили реєструватися в одній з трьох офіційно дозволених церков, а інакше кожний їх член буде оштрафований на суму, еквівалентну 4700 доларів США.

Раніше Франциск Ліу (Francis Liu) поширив в мережі відеозапис знесення хрестів з католицького собору в міському повіті Шанчжі провінції Хенань під час великої облави поліції.

Гоніння на християн

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що Депутати першої сесії Всекитайських зборів народних представників (ВЗНП) 13 скликання у суботу одноголосно проголосували за переобрання Сі Цзіньпіна на посаду голови КНР. Про це повідомляє "Сіньхуа".

За продовження повноважень нинішнього китайського лідера висловилися 2970 депутатів.

Відповідно до конституції Китаю, пост глави держави можуть займати громадянин, що досяг 45 років. Список кандидатів пропонується головою президії. Згідно з поправкою в основний закон одне і те ж особа може переобиратися на посаду голови КНР необмежену кількість разів.