У неділю, 8 липня розпочалася операція по евакуації 12 школярів та їх футбольного тренера з печери Тхам Луанг в Таїланді. Вже відомо про 6 врятованих хлопчаків. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.
О 6 ранку (за київським часом) команда з 13 фахівців водолазних робіт вирушила в дальні райони печери. Серед них були іноземні фахівці, таїландські військові і п'ять найбільш досвідчених тайських бойових плавців. Раніше стало відомо про двох врятованих школярів.
"Двох дітей вже врятували, вони зараз знаходяться в польовому госпіталі біля печери", - повідомив член частини аварійно-рятувальної групи Тасатхеп Бунтун.
Бунтун заявив, що хлопчики пройшли медичний огляд, а пізніше їх перевели в лікарню Чанграха. Це підтвердила в Twitter кореспондент BBC.
Операція з порятунку дітей із затопленої печери в Таїланді може тривати від двох до чотирьох днів, зазначили місцеві влади.
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Дивіться: у Таїланді триває операція з порятунку дітей
Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" в неділю, 8 липня, в Таїланді почалася операція з порятунку дітей, які застрягли в затопленій печері. Цю інформацію повідомляє агентство Associated Press.
У повідомленні говориться, що триватиме операція порятунку може від двох до чотирьох днів. Також відомо, що рятувальники розраховують підняти першого дитину на поверхню не раніше, ніж через 11 годин початку робіт.
За словами місцевого губернатора, зараз обставини для порятунку складаються найкращим чином, так як пізніше почнуться дощі. Він розповів, що кожного дитини будуть супроводжувати два дайвера.
Нагадаємо, в ніч з четверга на п'ятницю, 6 липня, в Таїланді помер Самарн Кунан - колишній військовий дайвер, офіцер ВМС, вызвавшийся рятувати дітей, які застрягли в затопленій печері. Чоловік доставляв "в'язням" кисневі балони, а по дорозі назад втратив свідомість. Його довго намагалися відкачати в реанімації, але спроби медиків виявилися марними: 38-річний Кунан помер на 13-й день операції.