Донька прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова Єлизавета візьметься розвивати бізнес-патріотизм серед співвітчизників.

Вона стала членом відповідної асоціації і тепер займатиметься просуванням молодіжних проектів.

Про це дівчина повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

"З цього тижня я стала частиною команди "АВАНТІ" - громадського майданчика розвитку і підтримки патріотичного виховання та молодіжного підприємництва в Росії! Хлопці, якщо у вас є цікаві ідеї проектів / стартапів пишіть в директ! Ми зв'яжемося з вами і пояснимо подробиці відбору та подальшої співпраці. Головне зараз - Ваші ідеї", - написала Пєскова.

Донька високопосадовця давно натякала, що не проти займатися активною громадською діяльністю. ГО "АВАНТІ" створили у 2014 році на хвилі впровадження санкцій проти Росії. Організація займається розвитком бізнес-патріотизму і фінансує різні проекти на їх початковому етапі.

Популярні новини зараз

Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян

Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну

Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"

Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Єлизавета Пєскова осоромилася, вирішивши продемонструвати свою наближеність до простих людей. Вона показала фото вмісту холодильника, на якому користувачі помітили дуже дорогий алкоголь.