Російський канал "Общественное телевидение России" показав глядачам власну версію медального заліку на Олімпійських іграх-2018. Про це повідомляє "Знай.sport".

Завдяки махінації телевізійникам вдалося підняти команду Олімпійських атлетів з Росії (представлено на ТБ як "Росія") на кілька позицій. В усьому світі та на офіційних джерелах Олімпіади сортування команд йде за кількістю золотих медалей, але у Росії вирішили враховувати загальну кількість нагород.

У представленій на ТБ таблиці ОАР опинилась на сьомому місці, а лідером є Норвегія. Насправді ж першу сходинку займає Німеччина, а ОАР не потрапляє у десятку.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у декількох десятках кілометрів від Пхенчхана в Південній Кореї, де зараз проходять Олімпійські ігри, стався потужний землетрус.

Популярні новини зараз

Кредитні картки більше не працюватимуть: чим замінять

"Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає

Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян

Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів

Показати ще