Мігранти, що прибувають до Італії, піддаються ризику експлуатації організованими злочинцями. Вони часто стають жертвами нових форм рабства.

Про це заявив президент Італії Серджо Маттарелла, який закликав італійців не "відволікатися" від проблеми.

Президент стурбований реальним станом мігрантів і нагадав, що нелегали, які прибули до країни, стають жертвами работорговців.

"Рабство - ганьба людства", - сказав він, підкресливши, що міграція - це основа для процвітання торгівлі людьми, повідомляє The Local.

"Дітей війни і злиднів використовують огидні работорговці, які відправляють їх на шлях майбутніх страждань: експлуатація праці, нелегальні усиновлення, торгівля внутрішніми органами, вербування в кримінальні угруповання і секс-рабство", - заявив Маттарелла.

Популярні новини зараз

Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми

На українських будівництвах закінчуються робітники – який вихід знайшли

Пільговий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" пояснили, як підключити

Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила

Показати ще

За даними італійського МВС, торгівля людьми - одна з головних статей прибутку кримінальних організацій після торгівлі зброєю та наркотиками. Міжнародна організація праці нарахувала понад 40 мільйонів рабів по всьому світу. Кожна четверта жертва торгівлі людьми - дитина.

Нагадаємо, влада Італії ввели деякі обмеження в роботу рятувальних кораблів. Тепер їм заборонено допомагати судам з біженцями.

Віце-прем’єр-міністр популістського уряду Італії Сальвіні підкреслив, що італійська сторона більше не може приймати мігрантів.

Політик відреагував на слова канцлера Німеччини Ангели Меркель. Раніше вона запропонувала депортувати з Німеччини мігрантів, які були після приїзду в ЄС зареєстровані в інших країнах.

"Ми не можемо прийняти жодної людини. Навпаки, ми б хотіли відправити куди-небудь декількох", — додав він.

За словами Сальвіні, через рік стане зрозуміло, чи збережеться єдина Європа.

"Протягом року стане ясно, чи збережеться об’єднана Європа чи ні. Ми дізнаємося, чи має все це сенс", — заявив Сальвіні.

Він вважає, що саме розбіжності всередині Європейського союзу можуть призвести до розвалу об’єднання. Серед тем, які не знаходять єдиної підтримки серед європейських країн — мігранти.

Нагадаємо, уряд Італії офіційно заборонив рятувальникам допомагати всім човнам із біженцями в Середземному морі, які подали сигнал SOS.

Як повідомляв портал "Знай.ua", через жорсткі обмеження ЄС міграційні потоки переорієнтовують у бік України, через що незабаром в нашій країні різко збільшиться кількість незаконних мігрантів.

Також "Знай.ua" писав, що турецькі прикордонники затримали українців при спробі переправити на елітній яхті до Італії більше 80 мігрантів.