Паризька хартія по клімату не врятує від глобального потепління. Потрібно приймати більш радикальні заходи і негайно переходити на "зелене" виробництво.
Про це повідомляють ЗМІ.
Далеко не всі країни дотримуються положень паризького договору щодо клімату. Таке зневажливе ставлення до проблеми погіршує становище. Якщо людству не вдасться в найближчі роки утримати підвищення середньої температури за Землі в межах 1-2 градусів, то нашу планету очікують серйозні катаклізми.
Запустяться незворотні процеси і до середини XXI століття будинок людства перетвориться в "велику теплицю", де багато населені території стануть непридатними для проживання. Запобігти катастрофі можна лише негайно перейшовши на екологічно безпечне виробництво.


Українці почали отримувати штрафи за житло: кого чекає лист від податкової
Мобілізація до 25 років: кого примусово заберуть ТЦК навіть без контракту
Держава прирекла на пожиттєву працю: жінкам відсунули пенсію
Українців масово виганяють з Чехії: хто залишиться за бортом всупереч законам
Середня температура повітря за місяць там становила +42,28 градусів за Цельсієм.
Метеорологи відзначають, що температурні показники не набагато, але все ж затьмарюють попередній рекорд, який зафіксували в липні 2017 року.
"Нові дані є попередніми, - зазначив Тодд Лерікос з Національної служби погоди. - Вони будуть перевірені перед тим, як увійдуть в остаточні звіти".
Тоді середньомісячна температура досягла позначки в +41,89 градусів. До цього рекордною вважалася температура +41,8 градуса за Цельсієм, яку зафіксували в 1917 році.
Відзначається, що протягом місяця стовпчик термометра піднімався вище +49 градусів Цельсія 21 день з 31 і не опускався нижче 38 градусів протягом 10 днів. У 2018 року серед цих екстремальних умов були чотири дні поспіль, коли температура досягала +52,7 за Цельсієм.
Середня температура в липні в цьому місці сягає +46 градусів, вночі опускається до +31. Найхолодніший час - з кінця листопада по лютий: температура повітря опускається до +5 - +20 градусів.
Вчені попередили про масштабніші наслідки глобального потепління, ніж розраховані раніше
Як повідомляв "Знай.ua", дівчинка-індиго напророчила швидкий кінець світу.
Також "Знай.ua", до Землі мчить планета-вбивця Нібіру.