Рівень бідності в Росії відразу ж після короткострокової паузи на початку 2017 року знову став рости практично по всім вразливим групам громадян.

Про це повідомляє "Росбалт", посилаючись на результати опитування, яке провела Вища школа економіки.

Згідно з інформацією, у вересні 23% російських сімей оцінили своє матеріальне становище як "погана" або "дуже погана" — це на 3% більше, ніж у травні. При цьому частка "хороших" відповідей знизилася з 17% до 15%.

Практично кожна третя сім'я (29%) заявила, що може дозволити собі тільки продукти харчування, а купівля одягу викликає складності. Ще 8% респондентів повідомили, що "грошей не вистачає навіть на їжу".

Найгірше йдуть справи в сільській місцевості, де 44% опитаних росіян заявили про нестачу грошей на базові товари і продовольство. Їх частка зросла на 4% порівняно з травнем.

Популярні новини зараз

Водоканали почали відключати неплатників: який борг вважається "критичним"

Нова схема крадіжки - у небезпеці кожен, хто має карту: українцям розповіли, як не втратити гроші

Vodafone порадував абонентів безкоштовним інтернетом: як отримати

Не лише електроенергія вдарить по гаманцю: яка комунальна послуга подорожчає з 1 червня

Показати ще

Одночасно з цим більше 40% росіян говорять про труднощі на ринку праці: в кожній п'ятій родині хоча б один чоловік зіткнувся зі зниженням зарплати, або з затримкою її виплати.

Різко погіршилося і становище багатодітних сімей. Якщо в травні "вкрай бідних серед них було 34%, то у вересні – вже 43%.

При цьому кожна четверта сім'я повідомила, що із-за фінансових труднощів в останні три місяці не змогла оплатити житлово-комунальні послуги, 17% не змогли придбати ліки.

Нагадаємо, однією з умов реалізації європейського плану масштабної фінансової допомоги Україні, так званого "Плану Маршалла для України", є висока інституційна спроможність економічного блоку української державної системи управління.

Нинішній державний менеджмент не відповідає таким вимогам, і веде українську економіку до банкрутства. Про що свідчать низькі кредитні рейтинги України на світових фінансових ринках.

Крім того, сучасний світ немислимий без інтернету. З допомогою інтернету люди навчаються, працюють, знайомляться і стежать за новинами. Україна займає одне з перших місць в Європі по густоті провідний інтернет-мережі. Тим не менш, все більшу популярність у нас набирає мобільний інтернет.

Дивіться сюжет про бідність

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", названо єдина умова зростання українських пенсій.