Прес-секретар Білого дому Шон Спайсер йде зі своєї посади. Він подав у відставку на знак протесту проти службових перестановок у медійній ‎команді Дональда Трампа.

Зокрема, Спайсер незадоволений призначенням Ентоні Скарамуччі на пост директора з комунікацій, повідомляє New York Times.

Видання зазначає, що частково перебрав на себе повноваження, які виконував Спайсер, фінансист із Волл-стріт ‎Ентоні Скарамуччі. Офіційно про призначення наразі не повідомлялося.

Спайсер з 2011 року був офіційним представником Національного комітету Республіканської партії. У 2015 році він також зайняв посаду головного спеціаліста з питань стратегії партії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", президент США Дональд Трамп збирається висунути Джона Хантсмана на посаду американського посла в Росії.

Популярні новини зараз

Українці потраплять під "комунальну амністію": кому закриють питання з боргами

Штрафи втричі більші за зарплати: ТЦК посилили покарання до максимуму

ТЦК записали жінку чоловіком і поставили на облік: не виїхати і не вийти заміж

Українці звільняються від комунальних платежів: хто має право не платити жодної копійки

Показати ще