Через особливості системи влади в Росії, санкції США болючіше вдарять по пересічним громадянах, а не по оточенню глави Кремля Володимира Путіна.

Про це повідомив російський публіцист і журналіст Віктор Шендерович в ефірі однієї з радіостанцій РФ. Він розповів, що Вашингтон приймав санкції, спрямовані проти Путіна. У будь-якій країні вони відбилися на економіці держави і викликали б народне обурення та відсторонення влади.

"Тут удар наноситься, звичайно, економічно, я не думаю, що Сєчін скорочуватиме свій раціон харчування. Швидше це будуть робити ті люди, які живуть з головою в телевізорі. І підтримують та всіляко схвалюють йрадіють Криму. Їм буде скорочений раціон харчування, у них збільшиться інфляція ", - пояснив журналіст.

Шендерович додав, що Заходу слід все ж перейти в практиці персональних санкцій і бити по оточенню Путіна. Лише тоді вони відчують їх реальну дію, оскільки не матимуть доступу з рахунками і нерухомості в європейських країнах. Журналіст припускає, що тоді проблема з Путіними вирішиться значно швидше.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Росія почала погрожувати після того, як Німеччина прийняла новий пакет санкцій за поставки турбін Siemens на територію анексованого Криму.

Популярні новини зараз

Перекази з картки на картку зазнають змін: ПриватБанк попередив

"Приват24" заблокує рахунки українців в банку: як не втратити доступ до грошей

Не вкладетеся у строки – мобілізують: чоловіки з відстрочками отримали попередження

Податкова готує штрафи українцям за кордоном: кого перевірять першим

Показати ще