У популярному нью-йоркському ресторані The Spotted Pig ("Плямиста свиня"), власника якого звинувачують в сексуальних домаганнях, знайшли "кімнату для зґвалтувань".

Про це повідомляє видання Newsweek.

Наразі вже відомо, що відразу десять колишніх співробітниць The Spotted Pig звинуватили одного з власників Кена Фрідмана у сексуальних домаганнях. Всі вони стверджують, що він їх кликав до спеціальної кімнати, яку вони прозвали "кімнатою для зґвалтувань" та приставав до них.

Крім того вони відзначають, що Фрідман погрожував звільнити їх з роботи та позбавити позитивних рекомендацій, якщо вони будуть розповідати про домагання.

Більше того жінки повідомили, що до них домагався не тільки один з власників, а й шеф-кухар закладу. Кухар нібито згвалтував одну з жінок саме в цій кімнаті.

Популярні новини зараз

Кого заберуть в армію у січні 2026 року: повний список категорій

ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати

У 2026 році залишитесь без квартири: чиє право власності оскаржать

В Україні з 1 січня запровадять нові правила розрахунків карткою

Показати ще

Харві Вайнштейна звинуватили у сексуальних домаганнях.Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що хакери злили інтимні фото головної відьми серіалів.