Співробітники Всесвітньої організаціі охорони здоров'я провели серію досліджень, в результаті яких наділили Фінляндію званням країни з найчистішим в світі повітрям.

Про це йдеться в повідомленні Фінської метеорологічного інституту з посиланням на дані ВООЗ.



Так, за інформацією організації, концентрація дрібних частинок в повітрі Фінляндії складає 6 мікрограм на кубічний метр. Також серед держав, де чистота кисню наближається до кришталевої - Естонія, Швеція, Канада, Норвегія і Ісландія.


Популярні новини зараз

Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей

Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Показати ще

Дуже несприятлива ситуація з повітрям - в країнах Близького і Далекого Сходу, а також Африки. У численних індійських містах концентрація забруднення повітря досягає до 100 мкг / м3. Найгірше з якістю повітря справи йдуть в Уганді, Монголії, Катарі і Камеруні.



В Україні, згідно з інфографікою на сайті Всесвітньої організації, забрудненість повітря може досягати від 11 до 25 мкг / м3. Повітря досліджували в 2500 різноманітних місцевостях, в понад 100 країнах з 2008 по 2016 роки.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що життя в місті - це постійний стрес. Божевільний графік, шум громадського транспорту, забруднене автомобільними вихлопами повітря, скупчення десятків і сотень людей в замкнутому просторі можуть доставляти безліч незручностей і негативно впливати на ваше здоров'я.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), до 2050 року більше 70% населення світу буде жити в містах. Благополуччя кожної людини багато в чому залежить від способу життя, який вона веде. Фахівці виділяють 10 простих звичок, які покращать ваше самопочуття і навіть допоможуть продовжити життя.

Ми також писали про прості правила, які допоможуть повернути бадьорість і гарне самопочуття, якщо у вас з'явилися проблеми зі сном. Так, медики единогласно радять спати від 7 до 9 годин на добу, але при напруженому графіку роботи, часто про міцний і здоровий сон доводиться тільки мріяти. Що ж робити, якщо ви не виспалися, а попереду ще цілий робочий день? Кілька порад як залишатися активним і бадьорим - скористайтеся ними, щоб начальник не застав вас сплячим за робочим столом.