В лісах Амазонії знайшли тубільця, який є останнім живим представником свого племені. Чоловік живе на самоті більше 20 років.Чоловік змушений самостійно виживати в джунглях Амазонії. У 1995 році п'ятеро останніх представників його племені були вбиті - тепер він один.
Видання Daily Mail опублікувало фотографії і подробиці життя чоловіка, який живе в лісах Амазонії, який є останнім живим представником свого племені.
У липні з'явилися унікальні відеофрагменти, на яких вперше зображений тубілець. Вважається, що йому близько 50 років.
Туземець, який проживає у віддаленому бразильському штаті Рондонія, проводить більшу частину часу за полюванням. Він ловить лісових звірів, птахів і мавп за допомогою лука. Хатина тубільця оточена деревами папайї і кукурудзяними плантаціями.
В Україні посилять мобілізацію та укріплять міста: до чого слід готуватися
"Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Навколо його житла є кілька глибоких вузьких ям, він використовує їх для лову тварин і ховається в них сам. Через ці ям, крім прізвиська "найсамотніша в світі людина", його також називають "людиною з діри".
Дослідники вважають, що чоловік є єдиним представником племені, яке в 1990-х роках складалося з шести осіб. П'ятеро тоді ж загинули від рук фермерів, які намагалися заволодіти землею і тих, хто стріляв в аборигенів.
Його плем'я, стали винищувати в 1970-1980 роках. Хлібороби і власники бізнесу по рубці лісу хотіли знищити індіанців, щоб роздобути землі.
За даними фахівців, в джунглях на території Бразилії живуть приблизно 113 ізольованих від цивілізації племен. Поки вдалося підтвердити існування тільки 27 з них.
Фахівці повідомляють, що найсамотніша людина на Землі знаходиться в хорошому стані. Тубілець вирощує для себе кукурудзу і папайю, а також займається постійною фізичною активністю. За словами вчених, душевний стан самотнього чоловіка в нормі. Він постійно чимось зайнятий. Тубілець займається полюванням, будує пастки і займається землеробством.
Користувачі стверджують, що побачене стало найсумнішим, що вони колись бачили. Фахівці Національного фонду індійців помітили самотнього чоловіка в 1996 році. З цього часу вони за ним спостерігають.
Дослідники не намагалися вступити в контакт з тубільцем, але захищають місце, де він живе, від нападок інших загарбників земель. Чоловікові намагалися передати сокири, інструменти та насіння. Однак, брати їх тубілець не хоче.
Як повідомляв портал "Знай.uа", британські вчені прийшли до висновку, що південна частина басейну Амазонки, яка, як вважалося, була безлюдною до прибуття Колумба, насправді могла бути домом для мільйонів людей.
Також "Знай.uа" писав, сьогодні у світі тисячі видів тварин перебувають під загрозою знищення. Причина - необережне поводження з навколишнім середовищем, зміна клімату, урбанізація і браконьєрство.