Підрозділ Deutsche Bank у Лондоні попередив уряд Російської Федерації про можливе розірвання ділових відносин. Причиною для цього, називається недолік клієнтської інформації. Про це повідомляють російські ЗМІ, з посиланням на текст листа в уряд Росії, яке було написано ще в кінці червня.
У листі зазначено, що банк аналізує послуги, які надаються російському уряду, в рамках програми Know Your Customer (KYC, "Знай свого клієнта"). Програма передбачає отримання відомостей про клієнтів з метою запобігти відмивання грошей і фінансування тероризму. Відповідно до політики банку, інформація про клієнтів повинна періодично оновлюватися.
Які операції Deutsche Bank провів або проводить для російського уряду, в листі не сказано, а представники банку і Мінфіну Росії на ці запитання ЗМІ не відповіли.
Відзначається, що Deutsche Bank попросив у російського уряду додаткові документи (у рамках стандартної політики оновлення інформації) і попросив дати зворотний зв'язок протягом 30 днів. Невиконання вимог може призвести до того, що банк розірве ділові відносини з урядом Російської Федерації.
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Можливо, Deutsche Bank був андерайтером або агентом з яких-небудь операцій з державними облігаціями, можливо, колись давно був підписаний якийсь мандат на роботу в рамках приватизації державного майна, говорить директор з розвитку UFG Wealth Management Андрій Пожитков. За європейським законодавством у цьому випадку російський уряд стає клієнтом банку, пояснює він.
Як повідомляв портал "Знай.uа", на основі аналізу трендів аналітики Bank of America Corp. прогнозують повторення подій 1998 року. Тоді в азіатському регіоні сталася світова економічна криза, а в Росії – дефолт.
Також "Знай.uа" писав, найбільший банк Німеччини Deutsche Bank провалив в США другу частину стрес-тесту, який проводився американською Федеральною резервною системою (ФРС), яка виконує в країні функції центробанку.