Ведучі російської радіостанції "Ехо Москви" оголосили про запуск програми на українській мові, яку транслюватимуть щосереди о 16:45 за московським часом.

За інформацією BBC, про запуск українського шоу повідомив ведучий Олексій Соломін. Він закликав слухачів телефонувати у студію та ставити питання українською. Компанію йому має скласти журналіст Матвій Ганапольський.

"Я дивлюся на це нормально, буду розповідати якісь речі які відбуваються в Україні по-українськи", - відповів Ганапольський Соломіну, пожартувавши, що у середу "Ехо Москви" прикриє російська влада.

Зазначимо, що Ганапольський є уродженцем Львова, а на "Ехо Москви" працює з 1991 року. У березні 2014 він переїхав до України.

Як повідомляв портал "Знай.ua", американський медіагігант CNN оголосив про зміну правил публікації новин, пов'язаних із Росією.

Популярні новини зараз

Мобілізацію хочуть прискорити: роботу ТЦК переформатують

В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Фінмоніторинг посилиться: банки блокуватимуть картки без попередження

Показати ще