У Швейцарії екстрено відключили другий блок Бецнау, що знаходиться на штучному острові на річці Арі в муніципалітеті Деттінген в кантоні Ааргау.
Причиною такого кроку став витік у масляному кабелі, виявлений співробітниками під час перевірки станції, передає місцева преса.
Представники енергетичної компанії "Ахро" кажуть, що ця несправність не представляє серйозної небезпеки, бо виявлена у неядерному реакторі. На ремонт виділять кілька днів, після чого енергоблок знову запустять у дію.
Що стосується електростанції, то вона знаходиться в стабільному стані.
Бецнау – найстаріша діюча АЕС у світі. Вона є першою комерційною атомною станцією і функціонує з 1969 року.
Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян
Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну
Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін
Школи переходять на дистанційне навчання
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", президент Литви Даля Грибаускайте вважає, що Росія може використати у якості нового засобу тиску на енергетичну безпеку країн Балтії атомні електростанції.