Саміт "Великої двадцятки" у Гамбурзі запам'ятався не тільки фотосесіями та кумедними інцидентами у спілкуванні політиків. Головною окрасою G20 безперечно стали дружини світових лідерів.

Кожна із них намагалися по-своєму здивувати присутніх ефектним вбранням, але стиль у них досить різнився.

Наприклад, обраниця президента США Меланія Трамп з'явилася на заході у коктейльній сукні білого кольору – схоже на стиль фільму "Великий Гетсбі". Приблизна вартість вбрання коливається у межах 2995 доларів.

Дружина французького лідера Бріджит Макрон мала дуже стриманий вигляд: простий топ з гравіюванням, вартістю 1200 євро та вузькі брюки.

Супутниця аргентинського президента Маурісіо Макрі Хулиана Авада викликала справжній фурор своєю сукнею та тонких бретельках, яку підкреслила прозорою сітчатою накидкою.

Популярні новини зараз

Правда про відключення світла в Україні: хто насправді вирішує, коли і кому вимикати електрику

Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити

Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей

Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", модниці в захваті від ювелірної шкатулки Міддлтон.