18-річна володарка титулу "Міс Україна Всесвіт-2017" Яна Краснікова поділилась історією, як вона тікала з місць, де зараз вирує ураган "Ірма".
"Тікаючи від "Ірми". Наш пункт призначення – Новий Орлеан. Але дорожній рух – невтішний, і ми лише на півдорозі. Сподіваюся, Маямі і Флорида у безпеці. Посилаю любов до тих, хто постраждав від цієї страшної катастрофи", – розповіла Яна Краснікова під однією з фотографій в Instagram.
Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
"Миру чекати рано": тарологиня попередила, що принесе Україні 2026 рік
Перерахунок пенсії: на скільки зростуть виплати після індексації та інфляції
Пенсія або зарплата: пенсіонерів поставили перед жорстким вибором
Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", п’ятибальний ураган "Ірма" вже наробив чимало лиха і продовжує свою руйнівну ходу. Він суттєво зруйнував один з десяти найнебезпечніших та найвідоміших аеропортів у світі - аеропорт Юліани на острові Сінт-Мартен, заморській території Нідерландів.