У мережі з'явились відео російської школярки, яка читає на уроці літератури лайливі вірші Володимира Маяковського. Про це повідомляє 5-tv.

Як з'ясувалося, вчителька школи в Примор'ї задала 11 класу вивчити будь-який вірш. Школярка вибрала найлайливішы з них - "Лежу на чужій дружині" і "Гімн онаністів".

Саме ці твори вона і зачитала перед усім класом. Вчителька при цьому спокійно слухала декламування.

Пізніше виявилося, що учениця, яка потрапила в скандал, - дочка директора школи. Відомо, що батьки були у курсі того, які вірші вона вибрала. Мати нібито заперечувала, але батько підтримав.

Популярні новини зараз

Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично

Ризик вручення повісток - мінімальний: чоловікам назвали "найбезпечніші" години, коли ТЦК не проводить рейди

Техніка відразу полетить: три прилади, які не можна вмикати через подовжувач

Як підвищити пенсію на 3000 грн: проста формула врятує від голодної старості

Показати ще

На даний момент мова йде про покарання саме вчительки - її можуть звільнити.

Як раніше соощал портал "Знай.uа", позафракційний народний депутат України Євген Мураєв порівняв героїв України з тарганами на кухні. Саме так, на думку нардепа, українські герої виглядають на тлі російських класиків – Булгакова, Висоцького або Цоя.