У Єкатеринбурзі вихователька дитячого саду №260 Вікторія Демешкіна звільнилася з роботи через скандал, який спровокували відверті фотографії в соціальних мережах.
Як пишуть російські ЗМІ, в знімках виховательки можна знайти сексуальний підтекст.
"Сторінка містила фотографії, які, так скажемо, носять сексуальний характер. Тут же вона викладає фотографії, де вона на роботі, з дітьми, і так вона любить свою роботу, пишається, що вона вихователь ... І буквально через кілька постів фотографія, підписана лайливої лексикою - і це все в загальному доступі ", - говорять матусі-охоронці моралі.
Після того, як начальство під тиском батьків позбавило молоду виховательку премії, Демешкіна вирішила звільнитися.
Гроші можуть закінчитися: українцям загрожують затримки пенсій і соцвиплат
Мінімалка та прожитковий мінімум: які виплати отримуватимуть українці з 1 травня
Прийдуть нові рахунки за газ: що зміниться у платіжках
Звільнитися більше не вийде: працівникам запровадили нові обмеження
У соціальних мережах користувачі виступили на підтримку звільненої виховательки. Вони вважають, що дівчину незаконно позбавили премії.
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що скандал розгорівся в Ужгороді навколо сім'ї переселенців з окупованого Донбасу.