Сильний шторм перекинув пором, який перевозив 251 людини біля східного берега Філіппін

Про це повідомила берегова охорона країни.

Наразі вже відомо, що пором вийшов з порту Реал в бік Тихого океану в районі 10:30 ранку та перекинувся через сильний шторм.

На даний момент влада підтвердила загибель чотирьох осіб, чиї тіла витягли з води, однак загальне число жертв може значно зрости.

Крім того за офіційними повідомленнями, рятувальникам вдалося взяти на борт кілька людей неподалік від острова Полілло.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам додадуть 1000 гривень

До кінця зими краще не буде: доведеться виживати без опалення та світла

До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти

Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду

Показати ще

Проте повноцінній роботі рятувальних катерів і вертольотів заважають жахливі погодні умови. Відзначається, що представник місцевої влади зазначив, що згідно з попередніми данними розслідування, в корпусі порома з'явилась пробоїна.

Варто відзначити, що один із рятувальників зазначив, що такий паром здатний вмістити 280 чоловік, так що перевантажений він не був.

Аварія порома.Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що на узбережжі одного з островів знайшли тіла мертвих дітей.