Дискредитація політичного іміджу Юлії Тимошенко проводилася Манафортом в американських ЗМІ.

Про це повідомляє видання The Guardian.

Колишній керівник передвиборчого штабу президента США Дональда Трампа Пол Манафорт ініціював "таємні операції" ЗМІ на користь Януковича, які включали в себе розміщення статей в різних американських газетах.

Екс-керівник передвиборчого штабу президента США Дональда Трампа Пол Манафорт санкціонував дії ЗМІ, спрямовані на дискредитацію діяльності опонента екс-президента Віктора Януковича і просування ідей українського президента.

Популярні новини зараз

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Показати ще

Докладна біографія Пола Манафорта: відео

За даними газети, план був спрямований на підвищення репутації екс-президента Віктора Януковича, який у той час правив країною. Манафорт ініціював "таємні операції" ЗМІ на користь Януковича, які включали в себе розміщення статей в різних американських газетах, в числі яких Wall Street Journal.

Як повідомляє видання, планувалося зміна статей Вікіпедії і включення в них наклепу про колишнього опонента президента Януковича - Юлії Тимошенко. Очікувалося навіть створення фейкового аналітичного центру у Відні для поширення заяв Януковича.

Крім того, план Манафорта включав в себе проведення новинним порталом Breitbart News інформаційних атак на Хілларі Клінтон, коли вона обіймала посаду держсекретаря США. Раніше спецпрокурор США Роберт Мюллер пред'явив Манафорту і його ділового партнера Ріку Гейтсу звинувачення в незареєстрованої роботі лобістом від імені України, ухилення від податків і відмивання грошей.

Крім перерахованих пунктів, Манафорту пред'явили звинувачення у виплатах європейським політикам від імені партії Януковича. Обвинувальний висновок, з якого суд нещодавно зняв заборону на публікацію, містить інформацію про те, що Манафорт "таємно найняв групу колишніх високопоставлених європейських політиків, щоб вони займали позиції на користь України, в тому числі вели лобістську діяльність у Сполучених Штатах". Згідно з обвинувальним висновком, Манафорт витратив на ці цілі не менше 2 мільйонів євро. Імена політиків, яким пересилали кошти, в обвинувальному висновку не названі.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа" Трамп нещодавно навіщо-то цікавився оборонним потенціалом України.