В районі населеного пункту Береза (Білорусь) нещодавно зафіксували підозрілі безпілотники. Офіційно присутність дронів пояснюють військовими навчаннями, які проводяться на території.

Але на деякі суперечливі обставини звернув увагу журналіст Юрій Колесников:

"Солдати без розпізнавальних знаків, номери техніки зафарбовані, в ефірі - тиша. Місцевих жителів не випускають з населених пунктів ", - повідомив він.

Як звітують офіційні відомства, Повітряно-десантні війська (ВДВ) Росії і Сили спеціальних операцій (ССО) Збройних сил Білорусії мають намір розпочати спільні військові тренування на полігоні в Ульяновської області 19 березня 2018 року разом із проведенням десантування з висот до 8 тисяч метрів, повідомили в Міноборони РФ.

При цьому користувачі мережі відзначають, що це дуже нагадує кримські сценарій 2014 року, повідомляє Politeka.

Популярні новини зараз

Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше

Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе

Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Показати ще

"У Криму це вже проходили, не вистачає ще зелених чоловічків з автоматами і без розпізнавальних знаків теж", "Супер! Скоро "загони самооборони" візьмуть під контроль парламент. Бульбаші адже цього хотіли, і скоро по телику оголосять, що в Білорусі фашисти ","Білоруси однієї оголеною вже в Новобелорусіі ", "Головне снігурів не чіпати, це буде зайвий привід з'явитися зеленим чоловічкам", "Схоже, зелені ввічливі чоловічки, іхтамнети завітали," Прям як в Криму 4 роки тому","Ну ось, черговий братній народ рятуватимуть! догрався, бацька ?!", - пишуть у коментарях.

Дивіться: протести та затримання у Білорусі

Як повідомляв портал "Знай.ua", Світлана Заліщук, народний депутат, не виключає, що деякі співробітники Державної міграційної служби України співпрацюють зі спецслужбами іноземних держав. Заліщук розповіла, що Україна за останні декілька місяців відмовила у притулку декільком журналістам з Узбекистану, Азербайджану, Казахстану а також волонтеру з Білорусі.