Як повідомляє PolitekA, кримський міст на включеному півострові наздогнала чергова біда, окупанти не можуть його убезпечити.

Міністерство транспорту окупаційної Росії визнало, що роботи з безпеки будови не будуть виконані в запланований термін.

Закінчити роботи повинні були 30 вересня. Але наразі невідомо, на який період вони затягнуться.

Як передають в самому відомстві: "Федеральне державне унітарне підприємство" Управління відомчої охорони Мінтрансу РФ "(структура Мінтрансу) не встигає у встановлений термін - до 30 вересня - завершити роботи щодо забезпечення транспортної безпеки на автопідходах з боку Керчі до Кримського мосту".

Популярні новини зараз

Тарас Тополя з "Антитіл" подбав про сирот, чиї батьки загинули в бою за свободу України: "Частина допомоги вже надійшла"

Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає

Екстрасенс Людмила Хомутовська передбачила смерть путіна в найближчі місяці і назвала терміни закінчення війни в Україні

В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу

Показати ще

При чому мова стосується не тільки безпеки руху, включаючи розмітку, бар'єри і т. п. Окупанти на мості не можуть навіть гарантувати провести в термін перевірку вантажів, що переміщуються по мосту.

До того ж, це не перший раз, коли роботи з безпеки моста вже переносилися.

Відомо, що представник Мінтрансу РФ заявив, що рух для вантажного транспорту по Кримському мосту відкриється 1 жовтня. Він уточнив, що роботи із забезпечення транспортної безпеки на автопідходах до Кримського мосту з боку Тамані йдуть за планом. Але ось з боку Керчі огляд буде проводитися за тимчасовою схемою до завершення робіт з будівництва стаціонарного будівлі оглядового комплексу.

Крім того, окупанти ще в 2017 році призначили управління відомчої охорони Мінтрансу виконавцем робіт щодо забезпечення транспортної безпеки будується Кримського моста і підходів до нього.

УВО Мінтрансу тоді отримало підрядів на загальну суму понад 12 млрд руб. Але вже в грудні 2017 року з'явилися повідомлення про існування ризиків зриву термінів виконання робіт.

Нагадаємо, скандальний Кримський міст, який з'єднує окупований півострів з Російською Федерацією, все більше славиться тим, що не притягує до себе туристів. В мережі постійно з'являються фото мандрівників, які доводять, що в розпал літа і сезону відпусток люди не поспішають вирушати в подорож на півострів з допомогою моста.

Як повідомляв Знай.ua, не встигли прогриміти новини про закінчення будівництва скандального Керченського моста, як Росія задумала нове будівництво на території анексованого півострова. Так, окупанти, які зайняли міську раду Феодосії, зі скандалом передали набережну Коктебеля в "республіканську власність" нібито для проведення реконструкції.

Також Знай.ua писав про те, що Російська Федерація опублікувала інформацію про те, що розташувала винищувачі на території південних Курильських островів, чим викликала гнів Японії. Оскільки питання, кому належать острови, залишається відкритим, країна висловила ще один протест.