Президент Сербії Олександр Вучич потрапив в аварію.

Як пишуть місцеві ЗМІ, 2 вересня на вулиці з круговим рухом Топчідерска зірка в Белграді його автомобіль зіткнувся Bentley. Bentley належить сербському футболістові Івіца Драгутіновіч, зареєстровано транспортний засіб в Іспанії.

Самого футболіста в авто не було, зате були троє чоловіків: Лука Р., Мілош Т. і Стеван Д. Всі троє раніше притягувалися за вчинення кримінальних злочинів. Цього разу їх також затримали копи. Стало відомо, що вони охороняють дискотеку в Белграді.

Сам Вучич відмовився давати коментарі з приводу інциденту. Поки невідомо, чи постраждав хтось під час аварії.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Тернополі на об'їзній перекинувся бензовоз, який перевозив близько 30 тонн дизельного палива. В результаті ДТП 1 людина загинула та 5 осіб травмовано.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні, 21 травня: відчай скорпіонів та провокації левів – прогноз для всіх знаків Зодіаку

Мільйонам пенсіонерів дали шанс на перерахунок: як збільшити виплати

Продаж квартири обернеться фінансовим шоком: в Україні встановили нові податки на нерухомість

Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші

Показати ще