Німецька поліція прибула на виклик, аби захистити чоловіка від нападу дитинча білки.
Про це повідомляють ЗМІ.
Офіцерів у місті Карлсруе викликали телефоном. Коли вони прибули на місце події, то стали свідками того, як тварина продовжує тероризувати чоловіка.
Після того, як виснажене білченя заснуло, його взяли під варту.
У повідомленні правоохоронців зазначено, що гризун став їхнім новим талісманом, і його назвали Карлом-Фрідріхом. Зараз за ним доглядають у центрі порятунку тварин.
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Білки зазвичай переслідують людей, коли їм треба їжа або допомога.
"Це може бути досить лячно", - сказала вона, додавши, що чоловік, який викликав поліцію, "безумовно, почувався у небезпеці".
Не усі історії, в яких фігурують білки, мають такі щасливі завершення.
У липні влада Нью-Йорка попередила відвідувачів парку Prospect Park, щоб ті уникали "незвично агресивної" білки, яка напала на п'ятьох людей впродовж одного лише тижня.
Минулого року група із шістьох білок покусала до сильної кровотечі трирічного хлопчика в англійському графстві Корнуолл. Разом з тим варто відзначити, що у Кам'янському (Дніпропетровська область) службовий пес допоміг правоохоронцям знайти дитину, яка зникла безвісти.
Герой Пако
Наразі вже відомо, що до копів звернувся батько 8-річної дівчинки. Він рохповів їм, що 1 травня донька пішла гуляти проте так і не повернулась додому. Відомо, що телефон при собі вона не мала, тож батько змушений був звернутись до кінологів.
"Допоміг знайти дитину службовий пес Пако, який при огляді будинків в приватному секторі по вулиці Перекопської впевнено зупинився біля одного з них", - йдеться в повідомленні.
На щастя, все обійшлося: дівчинка просто лишилася ночувати у подружки, а батькам сказати про це забула. Собаки і люди: чому вони так часто рятують нас?
Варто відзначити, що зоологи вже досить давно прийшли до висновку, що собаки здатні розуміти поведінку людей та можуть сприймати різні ситуації з нашої точки зору.
Це може вказувати на те, що тварини здатні змінювати свою поведінку з урахуванням особливостей поведінки їхніх господарів.
Такі дані можуть виявитися цінними для розуміння здібностей собак, які перебувають в тісному контакті з людиною, зокрема, собак-поводирів та собак-шукачів.
На Хмельниччині вівчарка врятувала господарів від нападу гадюки
Як повідомляв "Знай.ua", вчені зняли появу величної тварини.
Також "Знай.ua" писав, що москвичка при дітях стратила собаку.