Україна нарешті отримала потужного, але водночас несподіваного союзника в конфлікт з Угорщиною та Польщею – виступив на наш захист у першу чергу Євросоюз, якщо проаналізувати останні кроки іноземних партнерів.
Коли Варшава та Будапешт ризикують самі потрапити під санкції, їм буде зовсім не до суперечок на українсько-угорську тематику.
Крім того, нещодавно новопризначений польський прем'єр Матеуш Моравецький заявив, що на наступному тижні Європейська комісія почне процедуру проти Польщі, яка може привести до припинення права голосу країни в Євросоюзі, повідомляє "КП Україна".
"Уже було прийнято рішення, що в наступну середу Єврокомісія планує почати розглядати статтю 7, то вона, швидше за все, буде запущена. Єврокомісія вирішила судитися з Угорщиною через зміненого нею закону про освіту, який обмежує в правах зарубіжні освітні установи в цій країні. А висновки Єврокомісії взагалі звучить так, що угорський закон про вищу освіту несумісний зі свободою вищих навчальних закладів надавати послуги і відкриватися в будь-якій точці ЄС ", - пояснив глава польського уряду.
Популярні новини заразПоказати ще"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Цікаво, що за відмову приймати у себе мігрантів Єврокомісія подала до суду на Польщу й Угорщину, натякаючи на запроваджені офіційним Брюсселем квоти щодо переселенців.
Дивіться: Якою мовою навчатися? Закарпатці про «скандал» навколо освітньої реформи