Колишній держсекретар США Гілларі Клінтон прокоментувала рішення президента Дональда Трампа звільнити Джеймса Комі з посади голови ФБР.

В інтерв'ю журналу New York Клінтон назвала цю подію спробою поховати розслідування стосовно зв'язків передвиборчого штабу Трампа з Кремлем.

"Це жахливо для нашої країни. Я більше турбуюся, ніж здивована", - висловилась екс-перша леді США.

Трамп звільнив Комі 9 травня цього року "за некомпетентність" через кілька годин після того, як стало відомо, що він навів неточні дані про листи Клінтон.

Джеймс Комі став директором ФБР у вересні 2013 року. Його кандидатуру висунув тодішній президент Барак Обама, а сенат майже одноголосно підтримав рішення.

Популярні новини зараз

"Нам чи не вперше не роздають команди", - журналісти BBC про роль Буданова у розблокуванні роботи парламенту

Житло можна втратити: які помилки залишать без квартири чи будинку

Рієлтори закладуть клієнтів: на українців чекає посилений контроль

Грошей не буде: пенсіонерам скасували популярну доплату

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", виступи Трампа на саміті G7 проаналізував політичний аналітик і поставив невтішний діагноз.