Диктатор КНДР Кім Чен Ин в останній тиждень проводив масштабні навчання з евакуації населення у багатьох містах країни.
За інформацією Daily Mail, народу повідомили про підготовку до війни. У деяких населених пунктах повністю вимикали електроенергію для дезорієнтації потенційного противника.
"Я ніколи не чув про такі навчання раніше, ніж вони відбулися у Північній Кореї, але я не здивований. Ситуація дуже серйозна", - заявив колишній південнокорейський військовий офіцер Чун Ін-Бум.
Востаннє Пхеньян проводив масові навчання з евакуації населення у 2003 році. Нещодавно голова Пентагону Джеймс Меттіс заявив, що будь-яка атака на США чи союзників отримає удар у відповідь. Перед цим заступник постійного представника КНДР в ООН Кім Ін Рен сказав, що ситуація на Корейському півострові критична, а ядерна війна може розпочатись у будь-яку мить.
Американська бомба, яка здатна знищити Кім Чен Ина
ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться
ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні
Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень
Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років
Як повідомляв портал "Знай.ua", Японія також заявила про критичну небезпеку ядерного удару з боку КНДР.