Президент іспанської автономної комуни Каталонія Карлес Пучдемон повідомив про оголошення незалежності у найближчі кілька днів.

За інформацією BBC, з такою заявою Пучдемон виступив за кілька годин до промови короля Іспанії Філіпа VI. Він додав, що якщо Мадрид втрутиться у процес відокремлення Каталонії, це буде "великою помилкою, яка змінить усе".

Крім того, за словами політика, влада Каталонії та Іспанії не контактували з цього питання.


Карлес Пучдемон

Нагадаємо, 1 жовтня у Каталонії відбувся референдум про незалежність від Іспанії, який супроводжувався масовими заворушеннями у регіоні. Попри низьку явку виборців (42%), 90% проголосували за незалежність. Влада Іспанії не признала цього референдуму.

Популярні новини зараз

До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти

Українців попередили про графіки відключення газу: в "Нафтогазі" зробили важливу заяву

Тиждень без тепла у люті морози: українців змусять виживати

Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у каталонському парламенті заявили, що прийматимуть рішення щодо незалежності в односторонньому порядку.