Глава Ватикану Франциск живе скромно і намагається триматися якомога ближче до людей. Російський патріарх Кирило сповідує зовсім інші принципи.

Відео порівняння Папи Римського та глави РПЦ опублікували у групі "Вуса Пєскова" у соціальній мережі Facebook.

Переглянувши його, можна дізнатися, що патріарх Кирило має персональний автопарк з кількома автомобілями супер-люкс-класу. На маршруті його кортежу перекривають вулиці, зачищаючи їх від машин та пішоходів. Він носить годинники, що коштують десятки тисяч доларів, та користується елітною яхтою. На дальні відстані Кирило літає на біхнес-джеті підвищеної комфортності, а його розкішна дача на березі Чорного моря обнесена триметровим парканом з колючим дротом.

На його фоні Папа Римський виглядає, м’яко кажучи, бідним. Він замінив броньований "папамобіль" на звичайний Fiat, під час подорожей виходить з машини, аби поспілкуватися з людьми, літає на звичайному лайнері разом з журналістами. Крім того, Франциск відмовився від папської резиденції у Ватикані та літньої резиденції в Кастель-Гандольфо.

У свою чергу думки користувачів під відео розділилися. Якщо чимало хто захоплюється скромністю і наближеністю до людей глави Ватикану, то знайшлися й ті, хто переконаний: патріарх Кирило заслуговує жити у розкошах.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Франциск канонізував двох португальських дітей, яким явилася Пресвята Богородиця у місті Фатіма.

Популярні новини зараз

Морози в Україні підуть на спад: синоптики назвали терміни потепління

Відключення світла без графіків: енергетики попередили про найгіршу зиму

"Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає

Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам

Показати ще