Вчорашня заява віце-прем'єра України Володимира Кістіона щодо умов по відновленню поставок газу з РФ та укладення довгострокових контрактів європейського зразка викликала швидку реакцію "Газпрому".

Представники російського монополіста стверджують, що мають намір вирішувати питання зовсім не з українською стороною:

"Точка здачі "Газпромом" газу своїм покупцям - це питання взаємин не з Україною, а з нашими європейськими клієнтами за довгостроковими контрактами", - зазначив речник підприємства Сергій Купріянов.

Слід відзначити, що вимоги нашої держави базуються на перенесенні обліку блакитного палива та перегляду ціновою політики – оновлений транзит передбачає зниження вартості з боку постачальника (Росії) навіть більше, ніж пропонують іноземні партнери.

Популярні новини зараз

Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати

Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи

Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу

Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей

Показати ще

Загалом Україна не купує газу з РФ вже 697 днів – офіційно припинили співробітництво у листопаді 2015 року.

Дивіться: слухання Стокгольмського арбітражу у справі Газпрому

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Гройсмана заговорили про відновлення закупівель російського газу.