У понеділок, 30 квітня, було закінчено будівництво першої нитки газопроводу "Турецький потік".Про це повідомляють у російському "Газпромі".

"У чорноморського узбережжя Туреччини завершилася глибоководна укладання морської ділянки першої нитки газопроводу "Турецький потік". У Туреччині в районі селища Кыйыкей ведеться спорудження приймального терміналу", - пояснює глава російського холдингу Олексій Міллер.

Він розповів, що на даний момент побудовано вже 62 відсотки від загальної протяжності газопроводу. Якщо підсумувати цю кількість з другою ниткою, то виходить понад 1,1 тисячі кілометрів.

"Із закінченням будівництва ділянок берегових примикань роботи по першій нитці будуть повністю завершені", - повідомляють в компанії.

Популярні новини зараз

Українців закликали не відкладати на завтра: можна подати заяву на пенсію за лічені хвилини

Платіть по 700 грн за світло або живіть без нього: українців ставлять перед фактом

Комунальні платежі скасовуються: названо категорію осіб, якій можна не платити

В Україні сигарети, алкоголь та паливо продаватимуть за новими правилами: що зміниться

Показати ще

"Турецький потік" остаточно буде складатися з двох ниток. Раніше такі країни, як Фінляндія і Німеччина видала всі дозволи на будівництво газопроводу "Північний потік-2" через економічні межі своїх країн. Туреччина ратифікувала угоду з Росією про будівництво "Турецького потоку" ще в кінці 2016 року.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" за підсумками 2017 року НАК "Нафтогаз України" отримав чистий прибуток у розмірі 39,33 мільярда гривень. За початковим курсом долара дохід "Нафтогазу" складає 1,5 мільярдів доларів.

Прибуток "Нафтогазу" збільшився на 48% - з 26,5 мільярда у 2016 році до 39,4 мільярда у 2017 році. Аудитор підтвердив фінансові підрахунки. Він займався перевіркою звітності "Нафтогазу" як окремої юридичної особи (не групи компаній).

За підсумками 2017 року уряд планує направити 30% прибутку або 11,8 млрд гривень на виплату дивідендів. 45% прибутку або 17,7 млрд гривень планується залишити нерозподіленими, 20% або на 7,9 млрд гривень планується направити на розвиток і 1,97 млрд гривень (5%) - в резервний капітал.