Біля берегів острова Страдброк Австралії група рибалок витягла сіткою останки великої білої акули. Ця знахідка налякала всіх. Про це повідомляють ЗМІ.

Справа в тому, що велика біла акула при житті досягала в довжину 7 м. Сліди щелеп на трупі займають майже половину тіла.

Такі щелепи могли належати тільки монстру. Судячи з усього, розміри акули-вбивці складають приблизно 13-15 м.

На сьогоднішній день всі пляжі Страдброка і материкового Квінсленда закрито спеціальними підводними сітками. Територію постійно патрулюють кілька легких літаків: зараз завдання рибалок у морі знайти акулу до того, як вона знайде їх.

Атака монстра такого розміру може насправді бути небезпечна для невеликого катера.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним

Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати

Показати ще

Нагадаємо, дослідники із Санкт-Петербурзького державного і Білоруського національного технічного університетів описали раніше невідомий науці вид давніх акул.

Тварина мешкала на Землі близько 345-350 млн років тому, її назвали Tamiobatis elgae на честь відомого естонського палеоіхтіолога Ельги Марк-Курик.

У акули дуже незвичайні зуби, відзначають автори відкриття. Кожен являє собою розгорнуту корону, де центральний зубець - в два рази вище та в три рази ширше, ніж інші зубці. Зуби початкового хижака засіяні різними каналами і нерівностями, наростами і горбиками. Уся основа зубів займає дуже щільну і складну сітку судинних каналів.

Крім того, жителі Філіппін виявили на березі Східного Негроса монстра. Проте, це була рідкісна великорота акула. Жителі села вважають, що їхня знахідка - ознака загибелі. Вперше великороту акулу знайшли в 1976 році. З тих пір її бачили всього 65 разів.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", акулу натягнуть на літак, і цьому є наукове пояснення.