Місцевому мешканцю американського міста Карлайл штату Арканзас правоохоронні органи пред'явили звинувачення у вбивстві дружини. Причина вбивства – умисне перемикання телевізора з трансляції футболу на інший канал, поки той ходив на перекур. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Згідно з інформацією, коли 58-річний Тоні Томас повернувся додому і побачив, що канал змінився, то попросив дружину Елке назвати рахунок матчу, однак та не відповіла, а почала кричати. У результаті сталася сварка, у розпалі якої чоловік схопив ніж і почав наносити поранення дружині.

За словами Томаса, в той момент у нього ніби помутнів розум. І коли він зрозумів, що накоїв, було вже пізно. Чоловік сам зателефонував до офісу шерифа і розповів про те, що трапилося.

Нагадаємо, у Святошинському районі Києва на Новий рік банда відморозків причепила петарду собаці до хвоста, що призвело до смерті тварини. Ймовірно, до цього жахливого злочину причетний син столичного чиновника.

Крім того, два місяці арешту без права внесення застави обрав у якості запобіжного заходу Вишгородський районний суд для підозрюваного у вбивстві юриста Ірини Ноздровської.

Популярні новини зараз

Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"

Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін

Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло

Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду

Показати ще

Дивіться сюжет про поліцію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", чоловік хоче підірвати наших дітей.