Польська поліція оштрафувала і залишила водійських прав 21-річного українця. Він перевозив в багажному відсіку минибуса 30 осіб.
Про це повідомляє Польське радіо.
Транспортний засіб було адаптовано для перевезення тільки 2 людини, відзначили в дорожньої поліції міста Тшебніца Нижньосілезького воєводства. У багажному відсіку їхали стоячи 30 осіб.
"Мінібус затримала для перевірки дорожня поліція. Водій не мав чинного страхування на транспортний засіб, якимому, крім того, не було дозволено рух. Керував транспортом 21-річний громадянин України", - зазначив представник Нижньосилезське поліції Каміль Рінкевич.
Українця оштрафували і залишили водійських прав.
Мають мобілізувати у першу чергу: за ким прийде ТЦК
Відстрочка від мобілізації більше недоступна: кого внесли у чорний список через "Оберіг"
Гороскоп на сьогодні, 22 квітня: на кого чекає прорив у вівторок, а кому варто триматися подалі від сварок
У війську назвали винних у зриві мобілізації: "ТЦК ні при чому"
Варто відзначити, що віце-маршалок сейму Польщі Станіслав Тишка (член партії "Кукіз'15") спровокував скандал після того, як в ефірі одного з телеканалів публічно заявив, що працевлаштування українських медсестер в країні призводить до підвищення смертності через низьку кваліфікацію цих медпрацівників.


"У лікарнях дефіцит персоналу, тому набирають працівників з України, часто з низьким рівнем кваліфікації. Ось через це люди вмирають", – підкреслив Тишко.
Журналісти звернулися в МОЗ Польщі, щоб отримати коментар з приводу слів Тишки.
"Польські лікарні не наймають медсестер з України нижчої кваліфікації, ніж потрібно. Медсестри з-за кордону, які зараз працюють у польських закладах охорони здоров'я, мають право на працю, що означає наявність необхідної кваліфікації для опіки – на одному рівні з польським медичним персоналом", – сказано в офіційній відповіді відомства.
Як повідомляють у Вищій палаті медсестер і акушерок, трудова імміграція медсестер з України невелика. Це зумовлено насамперед високими вимогами згідно з чинним європейським законодавством.
У той же час українське посольство вимагає вибачень від Тишка за "ксенофобську і примітивну спробу перекласти вину на іноземців".
Відомо, що в Польщі зараз працюють 82 медсестри 8 акушерок з українським громадянством.
Разом з тим варто відзначити, що українські заробітчани останнім часом все частіше стикаються з проблемою депортації. Наших людей масово женуть з Європи.
"Вчора ВСІ хто летіли з Бергамо до України з простроченими візами отримали депортацію. Я летіла і бачила все на власні очі. Не говорю що так є завжди бо не знаю. Написала щоб люди були готові і наперед робили білі паспорт", – йдеться в повідомленні на стронці спільноти "Українці в Італії".
Зазначимо, цей пост здійняв бурю коментарів.
"Шкода бідних людей. Як можуть, так і дають собі раду", "Якщо це правда, то бідні наші люди", – пишуть у мережі.
Також повідомляють, що подібне відбувається не лише в Італії.
"Мого родича в тому році поляки заборонили в’їзд на рік. За те, що прострочив польську візу. Працював у Польщі. До штампу в паспорті йому додали листок в якому було вказано причину", – пишуть в соцмережі.
Як живуть заробітчани і правда про стриптиз клуби – Гроші