Фінська поліція запобігла теракту в центрі Гельсінкі.

Як пише Reuters, копи заздалегідь дізналися, що церкву Temppeliaukio можуть атакувати терористи.

"Поліція дізналася факти, що послужили підставою для підозри в підготовці терористичного акту. Відповідно до інформації, церква Temppeliaukio повинна була стати об'єктом можливого нападу. Поліція приступила до здійснення всіх можливих заходів щодо усунення цієї загрози", - йдеться в повідомленні видання.

Варто відзначити, що дана церква є популярним місцем для туристів, тому могли постраждати багато людей. Поліція направила до храму додаткові патрулі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в центрі Парижа на Єлисейських Полях авто в'їхало в поліцейську машину, в результаті удару автомобіль загорівся і вибухнув. В результаті зіткнення, крім водія автомобіля, постраждалих немає.

Популярні новини зараз

До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти

Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат

Тиждень без тепла у люті морози: українців змусять виживати

Українцям доведеться платити по 80 гривень за куб води

Показати ще