Після арешту американского протестантського священика Ендрю Брансона, влада США ввела обмежувальні заходи проти турецьких міністрів внутрішніх справ і юстиції Сулеймана Сойлу і Абдулхаміта Гюля. Реакцію від Анкари довго чекати не довелося - там заявили, що дадуть відповідь на "агресивне ставлення" без зволікання.
Так, 1 серпня, Міністерство закордонних справ Туреччини висловило протест проти санкцій, які були введені США щодо міністрів внутрішніх справ і юстиції Сулеймана Сойлу і Абдулхаміта Гюля.
Энрю Брансон


Згідно з комюніке, американська влада "втручається у роботу судової системи Туреччини" і шкодить "конструктивним зусиллям, спрямованим на вирішення проблем між двома країнами".
Нові правила мають скоротити кількість ухилянтів: чоловіки повинні прийти до ТЦК
Гороскоп на сьогодні, 16 квітня: кому середа не пробачить необачності
Пенсіонерам виплатять надбавки: скільки отримають у квітні
Держава залізе у кишеню кожному українцю: деталі нової податкової системи
Також повідомляється, що в Анкарі закликали адміністрацію США переглянути своє рішення.
"Еквівалентну відповідь на це агресивне ставлення буде дано без зволікання", – зазначили в МЗС Туреччини.
"Ми не прив'язані до США, вони не повинні забувати, що якщо вони не змінять свого ставлення, втратять сильного і щирого союзника в особі Туреччини", - сказав він, коментуючи заяви Вашингтона по судовій справі американського пастора Ендрю Брансона.
Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у четвер, 26 липня, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп пригрозив Туреччині серйозними санкціями. Про це американський президент написав на своїй сторінці у соцмережі Twitter.
Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що справу про втручання Російської Федерації у перебіг президентських виборів у США не збавляє обертів: за весь час розслідування десятки політиків і громадських діячів дали свідчення, тепер настала черга і глави Білого дому Дональда Трампа.