Засновник "ВКонтакте" та Telegram Павло Дуров відповів на погрози Роскомнагляду заборонити месенджер на території Росії.

Голова Роскомнагляду Олександр Жаров звинуватив Telegram у "нейтральному ставленні до тероризму". Дуров зазначив, що його месенджер активно бореться з розповсюдженням пропаганди. Засновник месенджера також додав, що не зміг отримати пояснення від Жарова, чому відомство переводить дані громадян Росії на американські сервери.

"Лише з початку цього місяця Telegram заблокував понад 5 тисяч публічних каналів і груп, пов'язаних з пропагандою тероризму", - написав Дуров.

Зазначимо, що Роскомнагляд погрожує заблокувати Telegram, якщо адміністрація месенджера не надасть дані про компанію.

Популярні новини зараз

Території стануть непридатними до життя: українців попередили про наслідки війни

Ухилянтам приготуватися: українцям вручатимуть повістки не лише ТЦК

ТЦК дали чоловікам 40 днів: почнуть блокувати рахунки та арештовувати майно

Нова підстава для затримання та доставки до ТЦК: адвокат попередив всіх чоловіків

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Дуров висловив нерозуміння, чому Роскомнагляд не погрожує блокуванням американських месенджерів WhatsApp та Facebook Messenger.