Донька прес-секретаря російського президента Володимира Путіна Дмитра Пєскова Єлизавета, котра співпрацювала з асоціацією "Аванті", що займається питаннями розвитку малого і середнього бізнесу, покинула цю діяльність і полетіла до Франції на навчання.

Як пишуть росЗМІ, батько "золотої дівчинки" відмовляється коментувати її роботу в "Аванті". Журналістам на питання, чи підтримує повернення своєї дитини в Росію та її співпрацю з асоціацією, він тільки повідомив, що ставиться до цієї діяльності "насторожено", але обговорювати свої тривоги ні з ким не збирається.

Як відомо, "Аванті" заснував і очолює підприємець з Чечні Умар Джабраїлов. Там заперечили, що донька рупора Путіна розірвала з ними співпрацю. Мовляв, вона продовжує розвивати тему "молодіжного підприємництва" та "веде проекти".

Натомість представник Пєскової озвучив протилежну інформацію, заявивши, що вона більше не є членом команди цієї асоціації.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", через візит до окупованого Севастополя Єлизавета потрапила до "Чистилища".

Популярні новини зараз

Українцям проіндексували пенсії: як дізнатися про новий розмір виплати

Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем

Тимчасові графіки стануть постійними: світло відключатимуть за новими правилами

"ПриватБанк" братиме за це гроші: за що українцям доведеться платити, хоча завжди було безкоштовно

Показати ще