Французькі прокурори почали розслідування фінансових операцій глави передвиборного штабу нового президента Еммануеля Макрона, повідомляє "Reuters".

Розслідування є попереднім, поки Макрону не висувають жодних звинувачень.

Зараз Рішар Ферран є міністром в уряді Макрона. Відкриття попереднього розслідування у Франції не має на увазі наявність провини. Після подібних перевірок прокурори вирішують, чи є у них підстави для повномасштабного розслідування.

Прокурор міста Брест на заході Франції сказав, що вирішив почати розслідування після повідомлень ЗМІ про ділові та фінансові оборудки Феррана, міністра територіального планування і колишнього соціаліста, який став одним з перших головних прихильників Макрона.

Основною темою повідомлень є рішення Феррана під час перебування керівником страхової компанії в Бретані шість років тому орендувати офісні приміщення у своєї дружини. Французькі ЗМІ також повідомили, що, будучи депутатом, він найняв свого сина в якості асистента на чотири місяці і платив йому зарплату з бюджету парламенту.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні, 22 квітня: на кого чекає прорив у вівторок, а кому варто триматися подалі від сварок

Працював усе життя — а пенсії вистачить лише на хліб: після індексації українці бідніють

Гороскоп на тиждень 21-27 квітня для всіх знаків Зодіаку: Овни готові до грошей, відгородженість Раків та ігри Козорогів

Продаж авто загонить у мінус: українців приголомшили новими вимогами - не зглянуться навіть на старі авто

Показати ще

Попереднє розслідування почалося за 10 днів до виборів в парламент, за підсумками яких, як розраховує Макрон, його нова політична партія "Вперед, Республіка!" отримає контроль над Національною асамблеєю, посиливши його владу після перемоги на президентських виборах 7 травня.

Як повідомляв "Знай.ua", голова банківського комітету Верхньої палати Сенату США Майк Грапо і провідний представник Демократичної партії Шеррод Браун підготували законопроект про розширення антиросійських санкцій.