У мережі з'явилося відео про недавній випадок в торговому центрі Нігерії: хлопець прилюдно відмовив дівчині, яка зробила йому пропозицію, опустившись на коліно.
На ролику видно, що коханий зовсім не очікував такої зухвалої витівки. Він розгублено розводить руками і намагається зробити вигляд, що нічого особливого не відбувається.
У підсумку молодій людині все ж вдається змусити дівчину піднятися. Після цього він покидає її, залишаючи переживати особисту драму в оточенні друзів.
Як виявилося, хлопець вже одружений – це він прошепотів їй на вухо, повідомляє Mirror. Коментатори відео оцінили сміливий вчинок героїні, але при цьому зазначили її дурість.
"Дитинко, мені подобається твоя сміливість, але ми живемо в суспільстві, де хлопець повинен робити пропозицію дівчині", - заявив хлопець.
Популярні новини заразПоказати щеТЦК знайшли лазівку: чоловікам з бронюванням загрожує мобілізація
У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році
Українців попередили про нові правила використання грошей із «Зимової підтримки»
Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що житель Великобританії внаслідок утримування чхання розірвав собі частину глотки.