19-річна Саманта Пелеррин із Сакраменто штату Каліфорнії розлучилася з хлопцем, а вже через кілька тижнів помітила, що той продовжує використовувати її акаунт у Netflix.

Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Так, днями дівчина відкрила Netflix і помітила, що хтось почав дивитися другий сезон серіалу "Дуже дивні справи".

Спочатку дівчина розлютилася, але незабаром заспокоїлась, продумавши план помсти. Так, вона почекала, поки її екс-бойфренд додивиться серіал до середини, а потім змінила пароль.

Після тріумфу дівчина написала в Twitter.

"Хах, мій колишній досі користувався моїм Netflix, і я почекала, поки він додивився п'яту серію Дуже дивних справ", а потім вибила його", - похвалилася вона.

Саманта заявила, що не шкодує про скоєне, тому що хлопець її сильно образив.

Користувачі соціальної мережі оцінили помсту дівчини: "Справжній герой", "Просто чудово", "Та ви снігова королева: помсту дійсно краще подавати холодною!", "Так виглядає зло! Дуже сподобалося!".

А деякі вирішили, що Саманта могла б бути і жорсткіше.

"Треба було почекати до восьмої серії (всього у другому сезоні дев'ять серій - прим.), щоб познущатися", - йдеться в повідомленні.

Однак, обліковий запис належить не самій Саманті, а її батькам. Коли вони дізналися, що дочка поділилася паролем з хлопцем, то розсердилися і написали, що якщо таке знову повториться, вони заборонять їй користуватися аккаунтом.

Дивіться сюжет про приколи

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Netflix показав трейлер легендарного фільму з постарілим Джимом Керрі.

Популярні новини зараз

Пенсії підвищать не всім: хто залишиться без надбавки з липня

Спадщину не віддадуть: що мають встигнути зробити українці після смерті родича

Платитимете лише за використане: мобільні оператори змінюють правила розрахунку

До школи повернуться не всі: у Раді вирішили долю дев'ятикласників

Показати ще