У планах Північної Кореї, попри всі побоювання експертів, немає мети знищення людства за допомогою водневої бомби. Якщо детально проаналізувати ракетну програму КНДР, то можна зробити єдиний висновок: Кім Чен Ин обрав тактику орієнтуватися на більш серйозних гравців міжнародної арени.
Відповідну думку в коментарі "Обозревателю" висловив генерал-полковник у відставці, колишній начальник Генерального штабу ЗСУ, колишній перший заступник міністра оборони України Анатолій Лопата.
Він запевнив, що на даний час Північна Корея – всього лише гвинтик у великий системі, але аж ніяк не найбільша загроза для цивілізації.


"…маріонеткова держава, яка підтримується більш сильними державами - перш за все, Китаєм і Росією. Вони не можуть нічого робити самостійно. Це чергова гра серйозних гравців проти США, а лідер КНДР виступає в якості нападника цієї команди", - пояснив колишній генерал-полковник.
Популярні новини заразПоказати щеДекілька разів по 7000 грн: українці зможуть отримати нову виплату, але будуть умови
ТЦК будуть безсилі: хто не отримає повістку – перелік
"Природа подає знаки": мольфарка вказала на небесні знамення, що свідчать про наближення миру
У пенсіонерів заберуть 30% від виплати: кому ПФУ не повністю зарахує кошти


Екс-заступник міністра оборони заспокоює: нічого серйозного найближчим часом не відбудеться, бо якщо КНДР все ж ризикне перейти межу, то це закінчиться повним крахом: гучні політичні заяви робити значно легше, ніж реально оцінювати власні можливості.
Але всім країнам варто бути напоготові – ніхто не застрахований від безвідповідальності інших світових лідерів.
Слід відзначити, що кілька останніх років навколо активних розробок ядерної зброї та балістичних ракет у КНДР виникало чимало конфліктів.
Зокрема, востаннє про небезпеку заговорили в ОНН ще 28-29 липня, коли після чергових випробовувань запровадили санкції: заборону експорту вугілля, заліза, руди, свинцю, а також морепродуктів. У відповідь на це північнокорейська влада пригрозила всьому світу "фізичними діями", доволі прозоро натякаючи на суперечності із Вашингтоном.
Президент США Дональд Трамп теж не залишився у боргу, пообіцявши за потреби вирішити питання воєнним шляхом.
Дивіться: ядерні випробовування у КНДР