На Сахаліні (Росія) просто на злітній смузі зачепився за стовп, відірвавши частину крила, пасажирський лайнер доньки "Аерофлоту".

"Що цікаво, далі йде збіг. На борту замовного джета знаходився високопоставлений співробітник енергетичної компанії Exxon Mobile", - відзначили в Telegram-каналі Mash.

Відомо, що подібний резонансний випадок зафіксували ще кілька років тому в аеропорту "Внуково" – тоді загинув президент найбільшої французької енергетичної компанії Total. Літак зіштовхнувся на швидкості зі снігопроприбиральною машиною, подробиць встановити так і не вдалося.

Популярні новини зараз

Штормити буде сильно і неодноразово: Україну в грудні накриє низка магнітних бур - дати

Графіки відключення світла можуть скасувати

Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи

ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги

Показати ще

Цього разу ніхто не загинув, але в "Аерофлоті" від будь-яких коментарів утримуються.

Дивіться: літак АН-148 спалахнув у повітрі

Як повідомляв портал "Знай.ua", під час інспекційного обльоту постраждалих від землетрусу зон, військовий вертоліт з міністром внутрішніх справ Мексики Альфонсо Наваррете і губернатором штату Оахака Алехандро Муратом розбився перед посадкою. За попередніми даними, вертоліт втратив контроль на висоті приблизно 30 метрів перед посадкою і впав на автомобіль.