Як живе сьогодні останній оплот терористів "Ісламської держави" - сирійське місто Ракка, - показали журналісти американської телекомпанії CNN.

Цей населений пункт повністю контролюється бойовиками і проголошений столицею ІД. Саме сюди втекли чимало терористів з Мосула де міжнародна коаліція, очолювана США, фактично веде останній бої, звільняючи його від ісламістів.

Зйомка велася прихованою камерою. На кадрах можна побачити, що на вулицях міста порівняно спокійно. На ринку бойовики купують військовий одяг. Мирні жителі торгують овочами та фруктами. Помітні жінки та люди літнього віку.

Як відомо, на підступах до Ракки тривають бої. Участь у них беруть курдські ополченці і загони сирійської збройної опозиції. Звільнення міста вважається однією з головних цілей міжнародної антитерористичної коаліції на чолі з США.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що через постійні обстріли терористи почали перебиратися з Ракки у місто Дайр-ез-Заур.

Популярні новини зараз

У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році

Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена

Школи переходять на дистанційне навчання

Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично

Показати ще